Blog - jak na nim zarabiać?

Prowadzisz Bloga, zarabiasz na reklamach lub tekstach sponsorowanych? Szukasz dodatkowego źródła zarobku? Z pomocą przychodzi Ci serwis PressUnite - dzięki niemu możesz oferować licencję do swoich treści, materiałów graficznych oraz filmów. Wszystko to szybko, sprawnie oraz zgodnie z prawem. Pod swoimi treściami, materiałami na Bloggerze, BlogSpot lub innej platformie blogowej wklejasz specjalny link (PressTransfer), dzięki któremu potencjalny nabywca wie, że dany materiał jest na sprzedaż. Po kliknięciu w niego zostanie przeniesiony na platformę, gdzie będzie mógł zakupić licencje na dany materiał.

 

Blog - metody zarabiania:

  • reklamy (AdSense, AdTaily, AdKontekst, płatne za lead, domy mediowe, inne)
  • opracowanie recenzji, opinii, inne teksty
  • NOWOŚĆ - oferowanie licencji na materiały z bloga (PressUnite za pomocą Linku PressTransfer)

 

| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i wyceń treść

 


Zarabianie na blogu za pomocą serwisu PressUnite - kilka przykładów:

  • Masz ciekawy blog poświęcony motoryzacji, publikujesz na nim ciekawe zdjęcia i teksty? Wystarczy, że założysz konto 'Autor' w PressUnite, wypełnisz dane, pobierzesz kod udostępnienia z odpowiednią ceną i podepniesz go na blogu pod danym materiałem. Teraz każdy będzie mógł kupić licencję na daną treść, zgodnie z prawem, a ty nabędziesz ochronę prawną. Pokaż, że dany materiał jest na sprzedaż, a wykorzystanie go kosztuje. Pamiętaj - prawo autorskie chroni Ciebie i Twoje treści: teksty, zdjęcia i filmy mają właściciela oraz określoną wartość.
  • Lubisz dużo podróżować oraz tworzyć z tych podróży relacje, które do tej pory zamieszczałeś na blogu? Może warto skierować swoją ofertę do gazet oraz innych mediów? Wystarczy, że założysz konto 'Autor' w PressUnite, wprowadzisz swoje dane oraz dodasz pomysł na swój reportaż, który mógłbyś stworzyć, a informacja o tym dotrze do wydawców. Zainteresowani wydawcy zgłoszą się do Ciebie, a Ty wybierzesz najlepszą ofertę.