Jak zacząć zarabiać w 3 prostych krokach?

  • 1

    Po darmowej rejestracji (założeniu konta AUTOR), należy podać wszelkie dane w zakładce USTAWIENIA KONTA, które są niezbędne do zdalnego zawarcie umowy licencyjnej. Dane wykorzystywane będą przy generowaniu umów licencyjnych, dlatego też należy podawać dane prawdziwe.

  • 2

    Teraz możesz tworzyć własne wzory licencji (na jakich zasadach chcesz sprzedawać materiały) lub skorzystać z wzorów zdefiniowanych w systemie. Każda licencja ma swój przycisk PressTransfer. Wystarczy, że zamieścisz go w internecie - na swojej stronie, blogu - i ustalisz cenę materiału, którego jesteś autorem. Teraz każdy będzie mógł zdalnie nabyć dany materiał legalnie, a ty będziesz mógł zacząć zarabiać.

  • 3

    Możesz także dodać materiały do serwisu. Po zalogowaniu się do serwisu masz możliwość dodawania treści: tekstów, zdjęć, filmów oraz pomysłów na materiały. Dodając materiał do serwisu warto jak najdokładniej go opisać - dzięki systemowi powiadomień i funkcji robota PressGruper informacja o materiale trafi bezpośrednio do zainteresowanych wydawców.


| Zarejestruj się używając Facebook    Zarejestruj się tradycyjnie


Film pokazuje, jak działa i czym jest przycisk PressTransfer (Stwórz licencję, ustal cenę, wklej link i sprzedawaj). 

Jak zarabiają - kilka przykładów