Jak zarabiać na blogu

Prowadzisz blog i chcesz na nim zacząć zarabiać? Jeśli tworzysz ciekawe materiały tekstowe, graficzne lub wideo, aplikacja PressUnite pozwoli ci oferować swoje materiały z zachowaniem praw autorskich. Jak to działa? Po pierwsze powinieneś stworzyć w serwisie konto AUTORA. Następnie podaj wszystkie dane niezbędne do zawarcia umowy licencyjnej. Następnie możesz stworzyć własną umowę licencyjną, określając warunki na jakich będziesz udostępniał materiały. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz skorzystać ze standardowej umowy licencyjnej zdefiniowanej w systemie.

PressUnite to pomysł, jak pozyskać pieniądze z bloga poprzez oferowanie na sprzedaż pisemnych treści, zdjęć czy filmów. Możesz dodawać te materiały do serwisu PressUnite (w momencie dodawania informacja o danym materiale trafi do zainteresowanych wydawców) lub też możesz umieścić na swoim blogu pod oferowanymi materiałami link PressTransfer, który łączy daną licencję z materiałem i ceną.

Teraz gdy ktoś będzie zainteresowany danym materiałem, będzie wiedział, na jakich warunkach jest dostępny, ile kosztuje, a nabycie go sprowadzi się do kilku kliknięć. Wszystko to pozwoli Ci na automatyzację sprzedaży.

Co ważne, korzystanie z serwisu jest bezpłatne, nic Cię nie kosztuje - wystarczy otworzyć konto i dodać treści.

 


| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i wyceń treść