Czy paparazzi może sprzedawać zdjęcia za pomocą serwisu PressUnite?

Nasz serwis wspomaga sprzedawanie zdjęć i filmów, o ile pozyskano je legalnie. Jeżeli jako autor posiadasz wszelkie prawa do ich sprzedaży, to nie ma przeciwwskazań, abyś je zamieścić w Serwisie. Będąc autorem możesz także skorzystać z funkcji PressTransfer, łącząc określone licencje i stawki z materiałami znajdującymi się na swojej stronie. Wystarczy obok oferowanego zdjęcia czy też filmu zamieścić odpowiedni "kod udostępnienia" pobrany z naszego Serwisu.

Paparazzi - praca i zarobki?

Za pomocą PressUnite możesz również przedstawić swoją ofertę zebrania/wykonania określonych zdjęć czy filmów znanych i publicznych osób na zamówienie wydawców. Dzięki serwisowi PressUnite masz możliwość sprzedać zdjęcia z własnych zasobów wprost do mediów z zachowaniem praw autorskich. Twoje zarobki zależeć będą od liczby zdjęć, jakości i ustalonej ceny materiałów, czy będą one atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Sam ustalasz na jakich warunkach sprzedajesz zdjęcia – możesz sam stworzyć licencję.


| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i sprzedawaj


Ile kosztuje zdjęcie?

Sam ustalasz ile chcesz uzyskać za zdjęcie czy też filmik. Przy dodawaniu materiału do Serwisu podajesz cenę lub definiujesz ją podczas pobierania kodu udostępnienia. Możesz też skorzystać z wyceny zdjęć i filmów, jednakże pamiętaj, że wycena ta bazuje na cenach transakcyjnych i parametrach technicznych zdjęć, przez co w branży "paparazzi" może być nieadekwatna do realnej ceny materiału.

Zakładka i dział paparazzi

W serwisie stworzono specjalny dział "Paparazzi", w którym znajdują się oferowane materiały. Możesz też składać oferty na wykonanie materiałów, czy też przeglądać aktualne oferty złożone przez osoby szukające treści z tego obszaru.UWAGA!

Prawo prasowe w wielu krajach zabrania fotografowania znanych osób bez ich zgody, w sytuacjach nie związanych z ich pracą i funkcją. Sprawdź, czy możesz legalnie sprzedawać dany materiał.

PRESSTRANSFER. (Stwórz licencję, ustal cenę, wklej link i sprzedawaj)