Praca w internecie jako dodatkowy zarobek

Szukasz pomysłu na dodatkowe źródło zarobku? Jeśli dobrze i ciekawie piszesz możesz zacząć oferować swoje treści za pomocą serwisu pressunite.

Zostań dziennikarzem z serwisem pressunite.
Wystarczy że założysz konto, uzupełnisz dane i już możesz dodawać swoje treści lub pomysły na napisanie treści. Co jeszcze? możesz dodatkowo przeglądać oferty wydawców, na treści jakich poszukują.
Czemu warto dodawać treści do serwisu? Dodając swoją treść do serwisu wypełniasz kilkanaście pól opisujących dany materiał. Warto zrobić to jak najbardziej szczegółowo, informacje te są segregowane i trafiają do odpowiednich wydawców, którzy określają jakich wiadomości, jakiego typu szukają. Automatyzacja pozwala docierać bezpośrednio do wydawców zainteresowanych waszymi treściami. Jeśli będą zainteresowani, zakupią treść. Dodatkowo dany tekst, lub jego część jest dostępny w serwisie. Teraz każdy zainteresowany będzie mógł go kupić, a ty otrzymasz dodatkowe źródło dochodu.
Kiedy otrzymuje gotówkę? Przy uzupełnieniu konta podajesz swoje konto Bankowe. Jest ono podane w licencji. Użytkownik który kupuje daną licencję otrzymuje dokument licencyjny w którym jest numer konta. Aby móc legalnie używać dany materiał, musi zapłacić wam na konto ustaloną w licencji kwotę. Średnio trwa to do 3 dni.
Ile kosztuje założenie konta? Założenie konta jest bezpłatne, już dziś możesz je założyć.


| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i wyceń treść