Prawo autorskie do grafiki

Jesteś autorem zdjęć, grafik, fotografii i innych materiałów graficznych, pamiętaj że przysługuje ci ochrona prawna. Każda twoja praca objęta jest ochroną prawem autorskim. Dlatego warto chronić swoje dzieła. Od ciebie zależy czy pozwolisz używać daną grafikę za darmo, czy też nie zezwalasz na jej kopiowanie.

Dzięki serwisowi pressunite możesz stworzyć odpowiednią licencje i połączyć ją z danym materiałem graficznym. Twój materiał stanie się dostępny w sprzedaży, a każdy użytkownik internetu dzięki odpowiedniemu linkowi będzie wiedział że jest do kupna. Czemu warto to zrobić? Po pierwsze każdy zainteresowany będzie wiedział że dana treść nie jest darmowa a na sprzedaż. Osoba chcąca wykorzystać dany materiał, będzie mogła go kupić za pomocą kilku kliknięć.

Po drugie wielu użytkowników internetu, którzy pobierają nielegalnie cudze grafiki broni się tym że myśleli że dana treść jest darmowa, możliwa do pobrania. Teraz każdy będzie wiedział że treść jest do nabycia i ile kosztuje. Łatwiejsze też będzie udowodnienia szkody i wartości danego materiału. Chroń już dziś swoje zdjęcia, grafiki, załóż konto w serwisie i oznacz swoje materiały graficzne.

 


| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i wyceń treść