Zarabianie w sieci z pressunite

W internecie można zarabiać na wiele sposobów, od prowadzenia portali czy blogów, gdzie zarabia się na reklamach, po sprzedaż i prowadzenie sklepów Internetowych. Możliwości zarabiania online jest bardzo dużo.

Serwis pressunite daje wam możliwość sprzedawania treści, grafik i plików wideo przez internet. Dzięki aplikacji jesteście wstanie szybko i sprawnie sprzedawać swoją pracę, docierając do wielu wydawców. Liczne udogodnienia jak algorytm wyceniający treść, monitoringi treści czy wspomaganie grupowania powodują że aplikacja jest funkcjonalna i skuteczna. Dzięki systemowi powiadomień PressGruper wydawcy otrzymują wiadomości o ciekawych materiałach od razu po dodaniu ich do serwisu. Nie muszą ciągle monitorować serwisu, aplikacja robi to za nich. Pozyskanie płatnych treści w polskim internecie nie było nigdy tak łatwe. Teraz dla Auorów sprzedawanie treści, zdjęć czy filmów jest łatwe i automatyczne. Nie wymaga wiele czasu.

Serwis pozwala zarabiać dodatkowe pieniądze osobą szukającym pracy. Wystarczy że potrafią tworzyć ciekawe materiały. Teraz mogą je oferować użytkownikom internetu na całym świecie. Swoje prace mogą też oferować na FaceBooku, prowadząc tam sprzedaż, wystarczy że zamieszczą pod materiałem Presstransfer.

 


| Załóż konto przez Facebook    Załóż konto i wyceń treść